Блок живлення до ноутбуку Merlion SONY 90W 19.5V 4.7A, 6.5*4.4 (01789 / LSONY90/19,5-6,5*4,4) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку Merlion SONY 90W 19.5V 4.7A, 6.5*4.4 (01789 / LSONY90/19,5-6,5*4,4)
Код товару: LE_2071094
Про товар
Вид - ліцензійний, Сумісність з ноутбуками - Sony, тип роз'єму підключення до ноутбука - 6.5 x 4.4 мм, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 90 Вт
Вид: ліцензійний
Сумісність з ноутбуками: Sony
Тип роз'єму підключення до ноутбука: 6.5 x 4.4 мм
Джерело живлення: мережа 220 В
Вихідна потужність: 90 Вт
Вихідна напруга: 19.5 В
Вихідний струм (сила струму): 4.74 А
Характеристики
Бренд
Merlion
Країна-виробник
Китай
Сумісний бренд
Sony
Тип роз'єму
6.5 x 4.4 мм
Вихідна напруга
19.5 В
Сила струму
4.74 А
Вихідна потужність
90 Вт