Блок живлення до ноутбуку Vinga HP 65W 19.5V 3.33А 4.5*3.0 (VPA-1953-HP4530-101) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку Vinga HP 65W 19.5V 3.33А 4.5*3.0 (VPA-1953-HP4530-101) - фото 2
Блок живлення до ноутбуку Vinga HP 65W 19.5V 3.33А 4.5*3.0 (VPA-1953-HP4530-101) - фото 3
Блок живлення до ноутбуку Vinga HP 65W 19.5V 3.33А 4.5*3.0 (VPA-1953-HP4530-101)
Код товару: AR_3001055
Про товар
Вхідна частина схеми (первинний ланцюг) та що підключається до мережі 220 вольт:
  • Захищена від КЗ варистором та високошвидкісним запобіжником
  • Має грозозахист (розрядники) аналогічні дорогим, фірмовим блокам живлення
  • Реалізований ESD захист - від статичної електрики - Вихідна частина схеми (вторинний ланцюг)
  • Реалізована передовим методом та має додатковий П-фільтр на керамічних конденсаторах
  • Також має захист від КЗ на виході
  • Пульсації під максимальним навантаженням 0,0025В (це менше ніж 0.013%)
Видліцензійний
Сумісність з ноутбукамиHP
Тип роз'єму підключення до ноутбука4.5 x 3.0 мм
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність65 Вт
Вихідна напруга19.5 В
Вихідний струм (сила струму)3.33 A