Укр
Рус

Код товару: AR_3005997
Блок живлення CHIEFTEC 400W оснащений кулером, який завдяки збільшеному розміру і меншій частоті обертання, еффективно охолоджує БП і при цьому залишається малошумним. Основним параметром комп'ютерного блоку живлення є максимальна потужність, що віддається в навантаження. У GAMEMAX 400W (GM-400-8CM) вона становить 400W, що забезпечить живленням усі елементи системи.
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX 12V v2.3 |
| Потужність | 400 Вт |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Модуль PFC | активний |
| Кількість роз'ємів SATA | 2 |
| Діаметр вентиляторів | 1x80 мм |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
| OutputCurrent +12V1 | 11A |
| OutputСurrent +12V2 | 13A |
| OutputСurrent +3,3V | 14A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.5А |
| Захист від | SCP (захист від короткого замикання), UVP (захист від зниженої напруги), OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Підключення відеокарти | відсутнє |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 4pin |
| Розмір, мм | 140 x 150 x 86 мм |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
822 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00