Укр
Рус










Код товару: AR_3005932
Блок живлення серії GameMax VP Modular RGB це співвідношення «ціна / якість». 80 Plus ккд, тому користується великим попитом для геймерських збірок.
GameMax VP Range володіє відмінним набором функцій, які роблять його гарним вибором для тих, хто шукають ефективний, надійний і недорогий джерело живлення.
| Тип БЖ | модульні, для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX 12V V2.31 |
| Потужність | 800 Вт |
| Модульне підключення кабелів | Semi |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробник | Китай |
| OutputCurrent +12V1 | 60A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.5А |
| Інше | підсвічування RGB |
| Захист від | SCP (захист від короткого замикання), UVP (захист від зниженої напруги), OVP (захист від підвищенння напруги), OTP (захист від перегріву), OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності), OCP (захист від перевантаження по струму на кожному каналі) |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Підключення відеокарти | 2x6+2 pin |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 4+4pin |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 86 мм |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 850 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00