Укр
Рус







Код товару: AR_3005882
Повністю модульний дизайн
Модульний дизайн і плоскі кабелі чорного кольору. Підключайте тільки необхідні кабелі, мінімізуйте перешкоди для конвекційних повітряних потоків і збережіть оптимальною схему теплорозсіювання корпусу.
Сертифікат 80 PLUS GOLD
ККД блока живлення, удостоєного сертифіката 80 Plus Gold, становить 90% за 50% навантаження. Показник високої енергоефективності - це зниження витрат на енергоспоживання вхолосту, оптимальне теплорозсіювання і мінімальний рівень шуму. У складі системи на базі ЦП Intel такі БЖ дають змогу істотно скоротити витрати на електроенергію та зберегти вкладені кошти.
Високоякісні японські конденсатори
Схемотехніка блока живлення представлена високоякісними компонентами, зокрема японськими конденсаторами, які забезпечують формування сигналу із заданими параметрами, підвищуючи в такий спосіб надійність і збільшуючи термін служби виробу.
120-мм інтелектуальний вентилятор, гідравлічний підшипник (HYB)
Швидкість обертання вентилятора залежить від рівня навантаження на систему. Вентилятор зупиниться, якщо система переходить у режим простою або рівень навантаження не перевищує 20%. Застосовувана схема з гідравлічним підшипником забезпечує стабільність характеристик і тривалий термін служби виробу.
Виділена шина +12 В
Виділена шина +12 В забезпечує якісне живлення необхідної потужності та стабільну роботу встановлених у системі компонентів, зокрема в режимі Overclocking. Процедура під'єднання силового кабелю також не викликає труднощів.
Захист
Для того, щоб бути впевненим у бездоганній працездатності ПК у будь-якому режимі, ми оснастили блоки живлення AORUS досконалими вбудованими схемами захисту OCP, OTP, OVP, OPP, UVP і SCP, а також успішно провели всебічне тестування та випробування наших виробів на відповідність нормам і правилам безпеки цілої низки країн.
Особливості:
| Тип БЖ | модульні, для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX 12V V2.31 |
| Потужність | 850 Вт |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Модуль PFC | активний |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Діаметр вентиляторів | 1x135 мм |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 160 |
| OutputCurrent +12V1 | 70.5А |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Захист від | SCP (захист від короткого замикання), UVP (захист від зниженої напруги), OVP (захист від підвищенння напруги), OTP (захист від перегріву), OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності), OCP (захист від перевантаження по струму на кожному каналі) |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів FDD | 2 |
| Підключення відеокарти | 4x6+2 pin |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 2x4+4pin |
| Розмір, мм | 150 x 160 x 86 мм |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 562 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00