Укр
Рус










Код товару: AR_3005988
Vinga 500W (VPS-500B1) – БЖ, що відрізняється підвищеною потужністю, практичністю і економічністю. Він не тільки відносно недорого коштує сам по собі, але і в процесі експлуатації більш ефективно передає споживану комп'ютером енергію, оскільки володіє рівнем енергоефективності 80 PLUS Bronze, що підтверджено відповідним сертифікатом.
Завдяки активному модулю PFC пристрій відмінно коригує коефіцієнт потужності, при цьому практично не перегріваючись. Крім того, прохолодну температуру під корпусом приладу підтримує безперервно працюючий вбудований кулер розміром 12 см. Охолоджуючий пристрій швидко виштовхує нагріте повітря з блоку живлення, використовуючи в якості точок виведення вентиляційні отвори, якими щедро оснащені панелі корпусу.
Довжина дротів 600 мм
Довжина вказана від плати, довжина від самого БЖ буде приблизно на 10 см коротше.
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Потужність | 500 Вт |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Модуль PFC | активний |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
| OutputCurrent +12V1 | 41А |
| OutputСurrent +3,3V | 15A |
| OutputСurrent +5V | 15A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Захист від | SCP (захист від короткого замикання), UVP (захист від зниженої напруги), OVP (захист від підвищенння напруги), OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності) |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Підключення відеокарти | 2x6+2 pin |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 4+4pin |
| Розмір, мм | 140 x 150 x 86 мм |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 968 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00