Бур Wurth SDSPLUS-Q-D10-L260 Red Line 10x260 мм (1668051026) - фото 1
Бур Wurth SDSPLUS-Q-D10-L260 Red Line 10x260 мм (1668051026) - фото 2
Бур Wurth SDSPLUS-Q-D10-L260 Red Line 10x260 мм (1668051026) - фото 3
Бур Wurth SDSPLUS-Q-D10-L260 Red Line 10x260 мм (1668051026)
Код товару: MD_1357018
Про товар
Особливості:
  • діаметр 10 мм та загальна довжина 260 мм забезпечують ідеальні параметри для різноманітних завдань свердління;
Загальна довжина
260 мм
Робоча довжина
190 мм
Діаметр
10 мм