Бур Wurth SDSPLUS-Q-D14-L260 Red Line 14x260 мм (1668051426) - фото 1
Бур Wurth SDSPLUS-Q-D14-L260 Red Line 14x260 мм (1668051426) - фото 2
Бур Wurth SDSPLUS-Q-D14-L260 Red Line 14x260 мм (1668051426)
Код товару: MD_1357026
Про товар
Особливості:
  • діаметр 14 мм та загальна довжина 260 мм забезпечують ідеальні параметри для різноманітних завдань свердління;
Загальна довжина
260 мм
Робоча довжина
190 мм
Діаметр
14 мм