Укр
Рус






Код товару: AR_2997935
Рекомендований розмір ноутбуку - 13.3", Спосіб закриття - липучка, Матеріал - повсть (фетр), сумісність - ноутбуки з діагональю 13"
| Рекомендований розмір ноутбуку | 13.3" |
| Спосіб закриття | липучка |
| Матеріал | повсть (фетр) |
| Колір | сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Висота основного відсіку | 250 мм |
| Глибина основного відсіку | 20 мм |
| Розмір основного відділення | 354 х 268 х 30 мм |
| Сумісність | ноутбуки з діагональю 13" |
| Ширина основного відсіку | 344 мм |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
363 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00