Укр
Рус






Код товару: AR_2998338
Обкладинка ArmorStandart Smart Case забезпечить надійний захист вашого планшета від будь-яких типів ушкоджень. Основною перевагою чохла цього типу є захист дисплея пристрою. Саме на цій частині планшета подряпини й відколи створюють негативне враження від використання.
Функція Wake/Sleep, яка реалізована за допомогою магнітів, дає змогу неабияк продовжити використання планшета на одному заряді батареї завдяки зниженню використання екрана.
М'яка мікрофібра, з якої складається внутрішня оболонка чохла ArmorStandart забезпечує додатковий захист від потрапляння пилу та сміття, а відповідно і від утворення нових дрібних подряпин на пристрої.
Особливості:
| Тип | чохол |
| Сумісність з брендом | Apple |
| Сумісність з моделями | Apple iPad Pro 11 2024 |
| Діагональ | 11 |
| Варіант підставки | передбачено |
| Матеріал | мікрофібра, штучна шкіра |
| Колір | темно-синій |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 255 мм |
| Глибина | 15 мм |
| Особливості | підкладка з мікрофібри |
| Спосіб закриття | магніт |
| Ширина | 188 мм |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
618 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00