Укр
Рус




Код товару: AR_2998633
спосіб закриття - магніт, Матеріал - штучна шкіра, мікрофібра, пластик, лавандовий
| Тип | обкладинка |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Сумісність з моделями | Lenovo Tab Plus |
| Діагональ | 11 |
| Спосіб кріплення | рамка-тримач |
| Матеріал | мікрофібра, пластик, штучна шкіра |
| Колір | лавандовий |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 258 мм |
| Глибина | 15 мм |
| Особливості | з підставкою |
| Спосіб закриття | магніт |
| Ширина | 172 мм |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
788 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00