ДБЖ з правильною синусоїдою Europower PSW-EPB500TW12 (300 Вт) 5/10А, під зовнішню АКБ 12В, Q2 (415x200x280) 5,23 кг (346x145x220) - фото 1
ДБЖ з правильною синусоїдою Europower PSW-EPB500TW12 (300 Вт) 5/10А, під зовнішню АКБ 12В, Q2 (415x200x280) 5,23 кг (346x145x220)
Код товару: TP_1689257
Про товар
Технічні характеристики:
Номінальна потужність: 500VA / 300 Ватів
Коефіцієнт потужності: 0,6
Тип вихідного сигналу: правильна синусоїда
Вхідна напруга: 220V: 145 ~ 275V AC
Вихідна напруга: 220V: 220V AC ± 10%
Вихідна напруга при роботі від батареї: 220V AC ± 5%
Час перемикання: 2 ≤ 6ms
Перемикач струму заряду на 5 та 10 А (максимальний)
Стабілізація (AVR): 3 ступені (мікропроцесорне управління, крок 22,5V)
Нижні пороги перемикань: 140V ± 5V AC
Верхні пороги перемикань: 275V ± 7V AC
Частота: 50Hz/60Hz
Захист від короткого замикання: є
Аварійне відключення (захист від перевантаження): є
Захист від повного розряду батареї: є
Холодний старт: є
Наскрізний нуль: є
USB інтерфейс: -
RS-232 інтерфейс: -
Захист ліній зв'язку: -
Звукова індикація: є
Тип індикації: Дисплей
Зовнішня батарея: 12В,
Рекомендована ємність батареї: 20 - 100 А/г !!!
Тип запобіжника: термічний
Кількість розеток Schuko: 2
Тип корпусу: метал, колір чорний
Тип кріплення: підлоговий
Робоча температура: 0 - 45°С
Особливості:
ДБЖ не працює як стабілізатор без підключення акумуляторної батареї
Перемикач току заряду 5/10А
Кнопка увімкнення або виключення інвертора від навантаження
Індикація підвищення або зниження вхідної напруги
Індикація перевантаження ДБЖ
Індикація відключення ДБЖ через перегрів
Характеристики
Бренд
Europower
Форм-фактор
Стаціонарні
Форма вихідної напруги
Правильна (чиста) синусоїда
Особливості
Дисплей
Гарантія
12 місяців
Всі характеристики
Продавець
tehnopost
У цього товару ще немає відгуків.
Даруємо 10 балобонусів за інформативний відгук та підтверджену покупку
Немає в наявності
-9%