Душовий канал Maxiflow VEGA LUX 40 см решітка Дощ 4079.0Y050K.040.1 - фото 1
Душовий канал Maxiflow VEGA LUX 40 см решітка Дощ 4079.0Y050K.040.1 - фото 2
Душовий канал Maxiflow VEGA LUX 40 см решітка Дощ 4079.0Y050K.040.1 - фото 3
Душовий канал Maxiflow VEGA LUX 40 см решітка Дощ 4079.0Y050K.040.1 - фото 4
Душовий канал Maxiflow VEGA LUX 40 см решітка Дощ 4079.0Y050K.040.1 - фото 5
Душовий канал Maxiflow VEGA LUX 40 см решітка Дощ 4079.0Y050K.040.1 - фото 6
Душовий канал Maxiflow VEGA LUX 40 см решітка Дощ 4079.0Y050K.040.1
Код товару: SB_2445544
  • Гідрозатвор
  • Решітка (поставляється в захисній п/е плівці)
  • Додаткова рамка навколо решітки для витонченого дизайну
Завдяки своїй решітці з нержавіючої сталі марки 304, він має якісний та стильний вигляд. Товщина решітки із нержавіючої сталі – 1 мм.
Усередині жолоба встановлено затвор, який запобігає попаданню каналізаційних запахів у приміщення.
Не рекомендується використовувати високощільні засоби для чищення протягом тривалого часу.
Серія VEGA LUX має малюнок решітки: "дощ".
  • Особливості душового трапу:
  • довжина лотка - 40, 50, 60 см
  • висота – 67,9 мм
  • пропускна здатність – 32 л/хв
  • підключення до труби – 50 мм