Укр
Рус

Код товару: AR_3016433
Можна приготувати смачну чашку чаю або кави, використовуючи лише одну руку. Кришка відкриється м'яким натисканням на кнопку, а спеціальна конструкція кришки проти крапання гарантує, що з чайника не впаде і краплини окропу.
Гарантована якість та безпека, оскільки контролер Strix розроблено відповідно до сучасних міжнародних стандартів. Він розрахований на 12 000 циклів нормальної роботи.
Подвійні стінки забезпечують покращену ізоляцію, щоб вода залишалася гарячою довше, і знижують температуру зовнішніх стінок корпусу, щоб ви не обпеклися.
Якісний фільтр від накипу легко знімається і миється. Крім того, він запобігає крапанню води при наливанні у чашку. Завдяки фільтру, чайник можна використовувати навіть із жорсткою водою.
Завдяки подвійній стінці та спеціальному шарові повітря між внутрішньою та зовнішньою стінками, цей чайник буде лишатися негарячим на дотик і безпечним при випадковому торканні, навіть одразу після закипання.
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.5 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | подвійна стінка |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор рівня води | внутрішній |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Вага | 1 кг |
| Вага в упаковці | 1.3 кг |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Габарити (ВхШхГ) | 24.3 х 22.6 х 15 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 24.7 х 22 х 15 см |
| Довжина кабелю | 0.75 м |
| Додаткові характеристики | контролер STRIX |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Фільтр від накипу | є |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 304 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00