Укр
Рус

Код товару: AR_3016179
Тип управління - механічний, потужність - 2000 Вт, поверхня - ребриста
| Тип управління | механічний |
| Розміщення | настільний |
| Потужність | 2000 Вт |
| Поверхня | ребриста |
| Країна виробник | Китай |
| Антипригарне покриття | так |
| Вага | 3.9 кг |
| Довжина решітки-гриль | 23 см |
| Колір | чорний + нержавіюча сталь |
| Комплектація | електричний гриль |
| Особливості | знімні пластини, піддон для жиру, Контейнер для рідини Захисна защіпка Гумові ніжки Індикатор нагрівання Індикатор роботи Знімні пластини Піддон для збирання жиру Термостат Термоізольовані ручки, ручка, що не нагрівається, нековзні ніжки, регульований термостат, індикатор роботи, відкриття на 180 ° |
| Піддон для збору соку/рефлектор | так |
| Розміри | 35 х 16 х 34 см |
| Температурні режими | плавне регулювання |
| Ширина решітки-гриль | 29 см |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 439 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00