Укр
Рус

Код товару: AR_3024748
Еспандер стрічковий - це універсальний тренажер за допомогою якого можна зміцнити м'язи всього тіла. Стрічкові еспандери використовуються також як засіб розігріву перед основним тренуванням. Крім цього стрічкові еспандери застосовують для збільшення і зменшення навантаження при заняттях на спортивних снарядах. Значною мірою прискорюють реабілітацію при отриманні травм.
| Тип | гумові петлі |
| Вид | стрічкові |
| Застосування | для м'язів спини, м'язи рук, для м'язів ніг, для м'язів передпліччя, для м'язів сідниць, для м'язів стегон |
| Матеріал | резина |
| Колір | салатовий |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 1200 мм |
| Мінімальне навантаження | 9.1 кг |
| Максимальне навантаження | 10.4 кг |
| Навантаження / опір | 9.1 - 10.4 кг |
| Тип навантаження | розтягнення |
| Товщина | 0.06 см |
| Ширина | 150 мм |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
256 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00