Укр
Рус




Код товару: KM_3408911
Характеристики
Індукційна варильна поверхня Nett NI-5952 — це поєднання мінімалізму, функціональності та інтелектуального управління, створене для тих, хто прагне сучасного стилю без компромісів. Її елегантний чорний корпус зі склокераміки гармонійно доповнює інтер’єри відкритого типу. Сенсорне управління дозволяє легко перемикати режими, активувати таймер або об’єднувати конфорки для великого посуду.
Поверхня працює на індукційній технології, що гарантує швидкий нагрів та точний контроль температури. Сенсорне інтуїтивне управління дозволяє легко перемикати режими, активувати таймер або об’єднувати конфорки для великого посуду. Завдяки функції MultipleBridge, модель адаптується до будь-якого сценарію приготування — від ранкової кави до складних гастрономічних експериментів.
Модель Nett NI-5952 ідеально підходить для сучасних інтер’єрів та дизайнерських кухонних рішень, де важлива не лише практичність, а й візуальна цілісність. Простота догляду за склокерамічною поверхнею гарантують зручність у щоденному використанні.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | Nett |
| Модель | NI-5952 |
| Тип поверхні | Індукційна |
| Кількість конфорок | 4 |
| Діаметр та потужність конфорок | Ліва зверху: 2300 Вт,210 мм; Права зверху: 1200 Вт,180 мм; Ліва знизу: 2300 Вт,180 мм; Права знизу: 1200 Вт,210 мм |
| Функція об’єднання зон | MultipleBridge |
| Кількість рівнів потужності | 9 |
| Тип управління | Сенсорне |
| Таймер | Є |
| Матеріал поверхні | Склокераміка Schott |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Чорний |
| Габарити (ШхГ) | 590 × 520 мм |
| Вага | 10 кг |
| Можливість підключення | 220–240 В |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
Індукційна варильна поверхня Nett NI-5952 — це не просто техніка, а елемент стилю, який підкреслює сучасний підхід до комфорту та естетики. Вона стане надійним партнером у щоденному приготуванні, забезпечуючи зручність, безпеку та візуальну гармонію. Обирайте технології, які працюють на вас — обирайте Nett.
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
7 790 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00