Укр
Рус

Код товару: AR_3015962
Grandstream GRP2604 є базовою 3-лінійною моделлю, розроблену з підтримкою автоналаштування для масового розгортання і простого управління. Він відрізняється елегантним дизайном і набором функцій нового покоління, включаючи 5-сторонню голосову конференц-зв'язок для максимальної продуктивності, 10 фізичних клавіш BLF для здійснення швидких дій, звук Full HD як на динаміці, так і на трубці, щоб користувачі могли спілкуватися з максимальною чіткістю , підтримку EHS для гарнітур Plantronics, Jabra і Sennheiser, а також багатомовну підтримку. Серія GRP включає функції безпеки операторського класу для забезпечення безпеки на рівні підприємства, в тому числі безпечну завантаження, подвійні образи мікропрограм і зашифроване зберігання даних. Для хмарних обчислень і централізованого управління Grandstream GRP2604 підтримується системою управління пристроями (GDMS) компанії Grandstream, яка надає централізований інтерфейс для конфігурації, ініціалізації, управління і моніторингу розгортання кінцевих точок Grandstream. Створений для задоволення основних потреб рядових співробітників і призначений для простого розгортання на різних підприємствах і у сервіс-провайдерів, Grandstream GRP2604 являє собою простий у використанні і легкий в розгортанні телефонний апарат.
| Тип підключення | дротове |
| Кількість ліній | 3 |
| Голосові кодеки | G.711a-law, G.711μ-law, G.722, G.726, G.729AB, G.723, iLBC, Opus, VAD, CNG, AEC, PLC, AGC |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейси | RJ-9, 2 x Ethernet (RJ-45) 10/100Mbps |
| Безпека | MD5/MD5-sess, AES-256, SRTP, TLS |
| Вага | 0.78 кг |
| Габарити бази (ДхШхВ) | 214 x 20 x 68 мм |
| Діагональ дисплея | 2.48" |
| Дисплей | так |
| Кількість портів RJ-45 | 2 шт |
| Колір | чорний |
| Кольоровість | монохромний |
| Можливість кріплення на стіну | так |
| Основні функції | переадресація виклику (зайнято, немає відповіді, безумовна), очікування виклику, автовідповідь, автоматичний набір номера, утримання дзвінка, перехоплення виклику, парковка виклику, п'ятистороння конференція, музика на утриманні, вибір мелодії |
| Підтримка PoE | немає |
| Роз'єми | RJ-9, RJ45 |
| Роздільна здатність дисплея | 132 х 64 |
| Сигнальні медіа та мережеві протоколи | TCP/IP/UDP, DHCP, TFTP, NTP, STUN, ARP, PPPoE, SRTP, LLDP, LDAP, 802.1x, TLS, SNMP, ICMP, SIMPLE, IPv6, SSH, TR069, DNS & DNS SRV, RTCP-XR, SIP RFC 3261, RTP/RTCP, HTTP/HTTPS |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 237 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00