Укр
Рус

Код товару: AR_3015831
IP-камера, корпусні (bullet), Розміщення - на вулиці, дротові, 8 Мп (3840 x 2160), 8 Мп, комбіноване (ІЧ + LED), Колір - білий
| Тип камери | IP-камера |
| Вид | корпусні (bullet) |
| Тип підключення | дротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 8 Мп (3840 x 2160) |
| Розмір матриці | 8 Мп |
| Об'єктив | фіксований |
| Тип підсвічування | комбіноване (ІЧ + LED) |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Особливості | підтримка PoE, вбудований мікрофон, підтримка карт пам'яті |
| Клас захищеності | IP65 |
| Країна виробник | Україна |
| Аналітика | виявлення руху, виявлення транспортних засобів, виявлення об'єкта |
| Вага | 550 г |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Висота | 76 мм |
| Глибина | 198 мм |
| Діапазон робочих температур | -30°C ~ +60°C |
| Динамічний діапазон | WDR |
| Додаткові функції | цільові типи |
| Колір | білий |
| Кут огляду по вертикалі | 56° |
| Кут огляду по горизонталі | 110° |
| Матеріал корпусу | метал |
| Робоча напруга | 12 В |
| Розміщення | на вулиці |
| Фокусна відстань (мін) | 2.8 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 2.8 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
8 333 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00