Укр
Рус

Код товару: AR_3015817
IP-камера, кубічні, Розміщення - у приміщенні, бездротові, 4 Мп (2560 x 1440), 4 Мп, інфрачервоне, Колір - білий
| Тип камери | IP-камера |
| Вид | кубічні |
| Тип підключення | бездротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 4 Мп (2560 x 1440) |
| Розмір матриці | 4 Мп |
| Об'єктив | фіксований |
| Тип підсвічування | інфрачервоне |
| Дальність підсвічування | 8 м |
| Особливості | вбудований мікрофон, вбудований динамік зворотного зв'язку |
| Клас захищеності | IP20 |
| Країна виробник | Україна |
| Аналітика | виявлення руху |
| Вага | 235 г |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Висота | 128 мм |
| Глибина | 74 мм |
| Діапазон робочих температур | 0 C - + 40 C |
| Колір | білий |
| Кут огляду по вертикалі | 60° |
| Кут огляду по горизонталі | 110° |
| Максимальна робоча вологість | 90 % |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Робоча напруга | 12 В |
| Розміщення | у приміщенні |
| Ширина | 76 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
9 184 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00