Укр
Рус

Код товару: AR_3015815
IP-камера, корпусні (bullet), Розміщення - на вулиці, дротові, 8 Мп (3840 x 2160), 1/2.7", комбіноване (ІЧ + LED), Колір - білий
| Тип камери | IP-камера |
| Вид | корпусні (bullet) |
| Тип підключення | дротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 8 Мп (3840 x 2160) |
| Розмір матриці | 1/2.7" |
| Об'єктив | варіофокал (зум) |
| Тип підсвічування | комбіноване (ІЧ + LED) |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| Особливості | вбудований мікрофон, підтримка карт пам'яті, підтримка PoE |
| Клас захищеності | IP67 |
| Країна виробник | Китай |
| Аналітика | перетин лінії, виявлення вторгнення, розпізнавання об'єкту, виявлення руху, виявлення втручання, виявлення транспортних засобів, спостереження за об'єктом, виявлення об'єкта, ідентифікація об'єкта |
| Вага | 760 г |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Висота | 91 мм |
| Глибина | 239 мм |
| Діапазон робочих температур | -30°C ~ +60°C |
| Динамічний діапазон | WDR, BLC, HLC |
| Додаткові функції | ROI, цільові типи |
| Колір | білий |
| Кут огляду по вертикалі | 58°-17° |
| Кут огляду по горизонталі | 114°-32° |
| Максимальна робоча вологість | 95 % |
| Матеріал корпусу | метал |
| Підтримка мережевих протоколів | DNS, DDNS, NTP, ARP, IGMP, SMTP, FTP, UPnP, ONVIF, QoS, RTCP, Multicast, SFTP, NFS, RTMP, ICMP, HTTP, PPPoE, IPv6, TCP, UDP, DHCP, RTP, RTSP, IPv4 |
| Робоча напруга | 12 В |
| Розміщення | на вулиці |
| Фокусна відстань (мін) | 2.7 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 13.5 мм |
| Ширина | 91 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
12 600 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00