Укр
Рус

Код товару: AR_3015677
Зовнішня IP-камера GreenVision GV-169-IP-MC-COA50-20 4G
Камера відеоспостереження вулична із СІМ карткою – бездротова Wi-Fi IP камера з можливістю повної автономної роботи в місцях, де є проблеми з інтернет підключенням.
Універсальна 4g камера відеоспостереження має 3 способи підключення до мережі Інтернет та архівації відеозаписів:
Запис на карту SD здійснюється локально (карта вставляється в слот на камері відеоспостереження) або віддалено (на комп'ютер, планшет, мобільний телефон через програму P2PHIClient). У налаштуваннях можна встановити запис "по руху" або "постійно". Карта пам'яті не входить у комплектацію! Замовити SD картку для камери відеоспостереження можна за посиланням.
Вулична камера відеоспостереження з інтернетом від SIM-картки: де можна встановлювати?
Переваги встановлення IP камер з 4g модемом:
Для самостійної установки Вам доступні скорочена та докладна інструкції з встановлення обладнання. Але ми наполегливо рекомендуємо для встановлення нашого обладнання звернутися до фахівців.
Технічні характеристики
| Тип камери | IP-камера |
| Вид | корпусні (bullet) |
| Тип підключення | бездротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 5 Мп (2592 x 1944) |
| Розмір матриці | 1/2.7" |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | інфрачервоне |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Особливості | роз'єм для SIM-карти, вбудований мікрофон, підтримка карт пам'яті |
| Клас захищеності | IP65 |
| Країна виробник | Китай |
| Аналітика | виявлення руху |
| Вага | 400 г |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Висота | 65 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Діапазон робочих температур | -30°C ~ +60°C |
| Додаткові функції | режим "день/ніч", система сповіщення |
| Колір | білий |
| Кут огляду по горизонталі | 95° |
| Матеріал корпусу | метал |
| Підтримка мережевих протоколів | TCP/IP, HTTP, UDP, RTSP, IPv4, DNS, DDNS, NTP, SMTP, FTP, ONVIF |
| Робоча напруга | 12 В |
| Розміщення | на вулиці |
| Фокусна відстань (мін) | 2.8 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 2.8 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Гарантія | 18 місяців |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 331 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00