Укр
Рус

Код товару: AR_3015809
IP-камера Hikvision DS-2CD1743G2-LIZU створена для встановлення в місцях з активним потоком людей і підходить для використання на відкритих просторах. Корпус пристрою виконаний з міцного сплаву металу і пластику, і має класи захисту IP67 і IK18, що гарантує захист від впливу вологи, пилу і механічних пошкоджень.
Основні характеристикиКамера обладнана варіофокальним об'єктивом зі змінною фокусною відстанню від 2.8 до 12 мм, надаючи можливість регулювати кут огляду в діапазоні від 96° до 29°. В основі камери лежить сучасна матриця Progressive Scan CMOS розміром 1/3 дюйма з роздільною здатністю 4 МП (2560 × 1440).
Камера ефективно функціонує за недостатнього освітлення завдяки вбудованому інфрачервоному та LED-підсвічуванню, яке висвітлює зону до 30 метрів. Для мінімізації розміру відеофайлів і збереження якості зображення використовуються технології компресії H.265, H.264 і MJPEG.
Додаткові функціїМодель підтримує використання microSD-карт об'ємом до 512 ГБ. Мережевий роз'єм RJ-45 забезпечує надійне з'єднання, а технологія Power over Ethernet (PoE) передає і живлення, і дані по одному кабелю, що полегшує установку і знижує кількість проводів. Доступ до відео можна отримати віддалено з будь-яких пристроїв через вбудований web-інтерфейс, що дає змогу налаштовувати та керувати камерою з будь-якої точки з інтернетом.
Камера має функції повороту і налаштування зображення, як-от регулювання яскравості, контрастності, насиченості та різкості, а також підтримує передові технології WDR, 3D DNR, HLC і BLC. Для підвищення безпеки передбачені інтелектуальні опції: виявлення руху, розпізнавання об'єктів, сигналізація в разі вторгнень та інші сценарії. Вбудований мікрофон забезпечує запис звуку, що дає можливість фіксувати звукову обстановку і своєчасно реагувати на те, що відбувається.
| Тип камери | IP-камера |
| Вид | купольні |
| Тип підключення | дротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 4 Мп (2560 x 1440) |
| Розмір матриці | 1/3“ |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 - 12 мм |
| Тип підсвічування | комбіноване (ІЧ + LED) |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Особливості | підтримка PoE, вбудований мікрофон, підтримка карт пам'яті |
| Клас захищеності | IP67, IK08 |
| Країна виробник | Китай |
| Аналітика | розпізнавання об'єкту, виявлення руху, виявлення транспортних засобів, спостереження за об'єктом, виявлення об'єкта, ідентифікація об'єкта |
| Вага | 540 г |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Висота | 98 мм |
| Глибина | 122 мм |
| Діапазон робочих температур | -30°C ~ +60°C |
| Динамік зворотного зв'язку | відсутній |
| Динамічний діапазон | WDR, BLC, HLC |
| Додаткові функції | зниження шумів 3D DNR, ROI, цільові типи |
| Колір | білий |
| Кут огляду по вертикалі | 51.7°-16.7° |
| Кут огляду по горизонталі | 96.7°-29.7° |
| Максимальна робоча вологість | 95 % |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Підтримка мережевих протоколів | DNS, NTP, IGMP, SMTP, FTP, QoS, RTCP, ISAPI, SDK, TCP/IP, ICMP, HTTP, IPv6, UDP, DHCP, RTP, RTSP |
| Робоча напруга | 12 В |
| Розміщення | на вулиці |
| Фокусна відстань (мін) | 2.8 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 12 мм |
| Ширина | 122 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
7 425 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00