Укр
Рус

Код товару: AR_3015795
Циліндрична IP-відеокамера Hikvision DS-2CD2043G2-LI серії AcuSense забезпечує класифікацію цілей (людина/транспортні засоби) на основі глибокого навчання. Дана модель на базі передової технології Smart Hybrid Light забезпечує три режими освітлення (до 40 м): кольоровий, інфрачервоний та інтелектуальний. В інтелектуальному режимі камера підтримує інфрачервоне освітлення до тих пір, поки не виявить тригер для активації LED-освітлення.
Особливості:
Висока роздільна здатність (4 Мп) та фіксована фокусна відстань (4 мм) забезпечують деталізоване зображення з широким кутом огляду.
Передові стандарти компресії відео H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264, завдяки яким зберігається висока якість зображення при відносно невеликому розмірі відеофайлу.
Технологія WDR з діапазоном 120 дБ забезпечує високу якість зображення при складному освітленні.
Маски приватності дозволяють приховати певні ділянки кадру, які не повинні потрапляти під спостереження, наприклад, вікна, двері приватних приміщень або зони, що не стосуються охоронюваної території.
Технологія РоЕ дозволяє значно знизити енергоспоживання, адже живлення та передача сигналу відбувається по одному кабелю.
Корпус камери має клас захисту IP67, що робить її стійкою до пилу і води. Це дозволяє використовувати камеру на відкритих територіях за будь-яких погодних умов.
| Тип камери | IP-камера |
| Вид | корпусні (bullet) |
| Тип підключення | дротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 4 Мп (2688 x 1520) |
| Розмір матриці | 1/2.9" |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Тип підсвічування | комбіноване (ІЧ + LED) |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Особливості | підтримка PoE, вбудований мікрофон, підтримка карт пам'яті |
| Клас захищеності | IP67 |
| Країна виробник | Китай |
| Аналітика | перетин лінії, виявлення вторгнення, вхід/вихід з регіону, залишені/зниклі предмети, розпізнавання об'єкту, спостереження за об'єктом, виявлення об'єкта, ідентифікація об'єкта |
| Вага | 515 г |
| Виробник і тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Висота | 176 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Діапазон робочих температур | -30°C ~ +60°C |
| Динамік зворотного зв'язку | відсутній |
| Динамічний діапазон | WDR, BLC, HLC |
| Додаткові функції | зниження шумів 3D DNR, ROI |
| Колір | білий |
| Кут огляду по вертикалі | 45° |
| Кут огляду по горизонталі | 84° |
| Максимальна робоча вологість | 95 % |
| Матеріал корпусу | метал |
| Підтримка мережевих протоколів | RTSP, IPv4, DNS, DDNS, NTP, IGMP, SMTP, FTP, UPnP, SNMP, Bonjour, 802.1X, QoS, RTCP, ISAPI, TLS, SDK, SSL, TCP/IP, ICMP, HTTP, PPPoE, IPv6, UDP, HTTPS, DHCP, RTP |
| Робоча напруга | 12 В |
| Розміщення | на вулиці |
| Фокусна відстань (мін) | 4 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 4 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 185 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00