Укр
Рус

Код товару: AR_3015752
DS-2CD2047G2H-LI(U) — це високоякісна фіксована мережева камера, призначена для професійного спостереження. Завдяки розширеним функціям і міцній конструкції він забезпечує надійний і точний моніторинг у різних середовищах. Камера має роздільну здатність 4 мегапікселі, що забезпечує чіткі та деталізовані зображення для ефективного спостереження. DS-2CD2047G2H-LI(U) забезпечує чудову чіткість зображення та візуальну ідентифікацію, незалежно від того, чи це зйомка рис обличчя чи збільшення віддалених об’єктів. Однією з видатних особливостей цієї камери є можливість подвійного освітлення. Вона поєднує в собі інфрачервоні (ІЧ) і білі освітлювачі для забезпечення чудової видимості в умовах слабкого освітлення або повної темряви. Вбудований ІЧ-підсвічувач забезпечує нічне бачення на певній відстані, тоді як підсвічування білого світла підсилює кольорові деталі та забезпечує чітке зображення в умовах слабкого освітлення.
| Тип камери | IP-камера |
| Вид | корпусні (bullet) |
| Тип підключення | дротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 4 Мп (2688 x 1520) |
| Розмір матриці | 1/1.8” |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | комбіноване (ІЧ + LED) |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Особливості | підтримка PoE, вбудований мікрофон, підтримка карт пам'яті |
| Клас захищеності | IP67 |
| Країна виробник | Китай |
| Аналітика | перетин лінії, виявлення вторгнення, розпізнавання облич, розпізнавання об'єкту, виявлення руху, виявлення транспортних засобів, спостереження за об'єктом, виявлення об'єкта, ідентифікація об'єкта |
| Вага | 750 г |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Висота | 120 мм |
| Глибина | 234 мм |
| Діапазон робочих температур | -30°C ~ +60°C |
| Динамік зворотного зв'язку | відсутній |
| Динамічний діапазон | WDR, BLC, HLC |
| Додаткові функції | зниження шумів 3D DNR, ROI, цільові типи |
| Колір | білий |
| Кут огляду по вертикалі | 54.4° |
| Кут огляду по горизонталі | 104° |
| Максимальна робоча вологість | 95 % |
| Матеріал корпусу | метал |
| Підтримка мережевих протоколів | DHCP, RTP, RTSP, IPv4, DNS, DDNS, NTP, IGMP, SMTP, FTP, UPnP, SNMP, Bonjour, 802.1X, QoS, RTCP, ISAPI, TLS, SFTP, SDK, SSL, SRTP, TCP/IP, ICMP, HTTP, PPPoE, IPv6, UDP, HTTPS |
| Робоча напруга | 12 В |
| Розміщення | на вулиці |
| Фокусна відстань (мін) | 2.8 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 2.8 мм |
| Ширина | 117 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
8 325 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00