Укр
Рус

Код товару: AR_3015772
Представляємо вам камеру від виробника HIKVISION - аналогову модель DS-2CE16H0T-ITF(С) 2.8мм, що маєтаке ж роздільна здатність як IP-камера.
Дана модель є популярною за рахунок своїх якісних характеристик - вона має роздільна здатність 5 Мп, ширококутний об’єктив 2,4 мм, що дозволяє вести зйомку під максимально комфортним кутом огляду - 110 ° по горизонталі.
ІЧ підсвічування забезпечує видимість в темний час доби на відстані до 30 метрів.
Особливістю даної моделі є підтримка таких форматів:TVI/AHD/CVI/CVBS, а також наявність базових функцій, що забезпечують максимально якісне зображення:
Сам корпус виготовлений з міцного металу білого кольору, має захист від потрапляння вологи IP67.Сама камера досить компактна (її розміри становлять 139х61х58 мм) - вона не буде яскраво виражатися як в інтер"єрі, так і на вулиці - її легко можна заховати.
При монтажі, можна регулювати положення камери в трьох площинах. На поверхню монтується за допомогою болтів, які йдуть в комплекті.
| Тип камери | аналогова |
| Вид | корпусні (bullet) |
| Стандарт відеосигналу | HD-CVI, HD-TVI (Turbo HD), CVBS, AHD |
| Тип підключення | дротові |
| Роздільна здатність мегапіксельних камер | 5 Мп (2560 x 1944) |
| Розмір матриці | 5 Мп |
| Об'єктив | фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | інфрачервоне |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Клас захищеності | IP67 |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 258 г |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Висота | 61 мм |
| Глибина | 139 мм |
| Діапазон робочих температур | -40°C ~ +60°C |
| Динамік зворотного зв'язку | відсутній |
| Динамічний діапазон | BLC, HLC |
| Додаткові функції | шумозаглушення 2D DNR |
| Колір | білий |
| Кут огляду по вертикалі | 63° |
| Кут огляду по горизонталі | 85° |
| Максимальна робоча вологість | 90 % |
| Матеріал корпусу | метал |
| Робоча напруга | 12 В |
| Розміщення | на вулиці |
| Фокусна відстань (мін) | 2.8 мм |
| Фокусна відстань (макс) | 2.8 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 612 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00