Укр
Рус

Кавомолка KRUPS GVX 242
Багато хто любить прокидатися під п'янкий аромат натуральної кави. Кавомолка Krups GVX 242 є відмінним варіантом для людей, які люблять запах свіжозмеленої кави. Вона поєднує в собі сучасні тенденції, кавові традиції, відмінну якість і простоту. Кавомолки давно стали невід'ємною частиною нашого життя. Зручність використання полягає в легкому управлінні і компактності.
Кавомолка KRUPS GVX 242 відрізняється від своїх попередників тим, що має можливість перемелювати навіть самі тверді сорти кавових зерн. Помел відбувається за допомогою керамічних жорен, які дуже міцні, термостійкі і можуть витримувати великі навантаження. Обсяг контейнера кавомолки для зерен становить 200 грам, він повністю герметичний. Знімний резервуар для меленої кави, місткістю в 125 грам, легко піддається очищенню. Якщо вам захочеться ароматної кави вночі, то спеціально для цього в кнопці On / Off передбачене підсвічування.
| Тип | жорнові |
| Місткість | 200 г, 125 г |
| Потужність | 100 Вт |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Оснащення | регулювання ступеня помелу, автоблокування |
| Функції | подрібнення горіхів, подрібнення спецій, подрібнення зернових |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.4 кг |
| Габарити | 26.6 x 20 х 16 см |
| Матеріал ножа | нержавіюча сталь |
| Особливості | регулювання кількості змеленої кави від 2 до 12 чашок, знімний прозорий резервуар для меленої кави із захисною кришкою, індикатор увімкнення, блокувальний механізм |
| Регулювання ступеня помелу | 17 |
| Тип управління | механічний |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 441 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00