Укр
Рус

Код товару: AR_3016353
15 автоматичних програм. Хлебопечка Gorenje BM 910 W II має 15 вбудованих програм випічки, в тому числі швидка випічка, безглютеновая випічка, програма підняття тесту, а також приготування домашнього йогурту і джему. Також передбачена можливість замішування тіста.
Автозбереження програми при збої в електроживленні. У разі непередбаченого відключення електроживлення хлібопічка в автоматичному режимі збереже ваш настройки, таким чином дозволяючи швидко відновити роботу після усунення проблем з подачею електрики. Функція підтримки температури. Хлебопечка Gorenje BM 910 W II дозволяє при необхідності зберегти тепло випеченого вироби на протязі певного відрізку часу.
Випічка без глютену. Gorenje піклується про тих, кому необхідно споживати безглютенову випічку. Спеціальна програма налаштована таким чином, щоб забезпечити відмінні результати, адже випічка без глютену вимагає більше часу для відстоювання тіста і збільшення випікання.
Для ранкового частування. Пропонуємо вам прокидатися немає від звуку настирливого будильника, а завдяки аромату свіжоспеченого хліба. З функцією відкладеного старту до 13 годин, ви можете налаштувати час приготування таким чином, щоб вранці побалувати себе свіжою випічкою. Просто заздалегідь додайте необхідні інгредієнти в хлібопічку, виберіть потрібну програму та час відстрочки старту.
Готуй улюблене варення / джем. За допомогою однієї з встановлених автоматичних програм в хлібопічці Gorenje ви з легкістю приготуєте улюблене домашнє варення. Досить порізати на бажані шматочки вибрані плоди, додати необхідну кількість цукру, натиснути програму "Jam".
| Потужність | 550 Вт |
| Максимальна вага випічки | 900 г |
| Вибір розміру хліба | так |
| Вибір кольору скориночки | так |
| Варіанти кольору скоринки | світла, темна |
| Форма для випічки хліба | прямокутна |
| Програми | пшеничний хліб, швидка випічка, житній хліб, французький хліб |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.5 кг |
| Габарити | 21.8 × 29.7 × 29.2 см |
| Дисплей | так |
| Збереження програми при перебої електроенергії | так |
| Комплектація | мірний стакан, мірна ложка |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Особливості | автовимкнення, оглядове вікно, вибір кольору скоринки, кнопкове керування |
| Підтримка температури | так |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 682 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00