Укр
Рус

Код товару: AR_3014784
CRS309-1G-8S + — це дуже компактний, але потужний мережевий комутатор. Він має вісім слотів SFP +, які підтримують модуль до 10 Гбіт у кожному, що забезпечує загальну пропускну здатність комутації 162 Гбіт/с і загальну пропускну здатність неблокування 81 Гбіт/с.
Пристрій також має двоядерний процесор із частотою 800 МГц, 512 МБ ОЗП, порт керування Ethernet з живленням PoE, послідовний порт RS232, уземлювальний термінал і спроможний до подвійного завантаження (виберіть операційну систему, якій ви віддаєте перевагу, RouterOS або SwOS),
| Тип | керований |
| Форм-фактор | в стійку |
| Кількість портів | 8 |
| Вимоги PoE | PoE 802.3af (PSE) до 15.4 Вт на порт, PoE 802.3at (PSE) до 30 Вт на порт |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Кількість LAN портів | 1x10/100/1000TX |
| Країна виробник | Китай |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Блок живлення | зовнішній |
| Вага | 1.192 кг |
| Висота | 44 мм |
| Глибина | 158 мм |
| Живлення | 12-57 В |
| Комутаційна здатність | 81 Гбіт/с |
| Порти | SFP+ |
| Робоча температура | від -40˚ до 70˚ C |
| Споживана потужність (максимальна) | 23 Вт |
| Ширина | 272 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
12 909 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00