Укр
Рус

Код товару: AR_3014832
Поліпшіть продуктивність та можливості підключення вашої мережі за допомогою Reyee RG-ES05G-L, надійного та зручного 5-портового гігабітного некерованого комутатора. Цей компактний та універсальний комутатор ідеально підходить для розширення вашої дротової мережі у різних середовищах. Випробуйте виняткову швидкість передачі даних до 1 Гбіт/с (1000 Мбіт/с) на всіх 5 портах. Це забезпечує швидку передачу файлів, бездоганну потокову передачу відео та роботу онлайн-додатків без затримок. Розширте мережну ємність вашого малого бізнесу для підтримки кількох робочих станцій, VoIP-телефонів та камер безпеки, забезпечуючи плавний потік даних та підвищену продуктивність. Надійна продуктивність та компактний дизайн.
Особливості:
Високопродуктивна конструкція комутатора та міцна конструкція гарантують узгоджені та надійні мережеві з'єднання для всіх ваших дротових пристроїв. Підключіть настільні комп'ютери, ноутбуки, принтери, пристрої зберігання даних та інші дротові пристрої, щоб створити швидку та стабільну дротову мережу для потреб вашого домашнього офісу.
Завдяки невеликому розміру RG-ES05G-L легко поміститься на вашому столі, полиці або в будь-якому місці, де вам потрібні додаткові дротові з'єднання. Reyee RG-ES05G-L створений з використанням енергозберігаючої технології, що знижує споживання енергії та знижує ваші рахунки за електроенергію.
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний |
| Кількість портів | 5 |
| Вимоги PoE | без PoE |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Кількість LAN портів | 5x10/100/1000TX |
| Країна виробник | Китай |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Вага | 0.22 кг |
| Висота | 23.5 мм |
| Глибина | 52 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Комутаційна здатність | 10 Гбіт/с |
| Порти | 5 х 10/100/1000Base-T |
| Робоча температура | від 0 до 40 °C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 2000 адрес |
| Споживана потужність (максимальна) | 2.1 Вт |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 7.44 Mpps |
| Ширина | 85 мм |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
805 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00