Укр
Рус

Код товару: AR_3014762
SG105M розроблений компанією Tenda, являє собою комутатор Ethernet з усіма гігабітними портами. Завдяки високій продуктивності, химерному дизайну і простоті обслуговування, SG105M особливо підходить для сценаріїв, що вимагають швидкого передавання даних, як-от школи, сім'ї, підприємства малого та середнього бізнесу і невеликі системи відеоспостереження.
Комутатор оснащений декількома портами Ethernet для розширення низхідного каналу, а також може підключатися до мережевих пристроїв висхідного каналу. Порівняно з комутаторами 100M, швидкість передавання даних SG105M у 10 разів вища, він здатний передавати великі файли, у такий спосіб вирішуючи проблеми затримки та втрати відео під час відеоспостереження у форматі HD.
Крім того, SG105M підтримують як настільну установку, так і настінний монтаж, може відтворюватися після під'єднання, простий у використанні та не потребує налаштування. Цей комутатор - ідеальний вибір для підвищення продуктивності мережі.
Особливості:
Повногігабітний порт, повношвидкісне під'єднання
Оснащений 5 GE, швидкість передавання до 2000 Мбіт/с у режимі повного дуплексу, з вищою пропускною спроможністю оброблення, може ефективно розв'язати проблеми затримки відео та втрати зображення в HD моніторингу довкілля.
Маленький і вишуканий, економить більше місця
Супермініатюрний корпус розміром 82x52x22 мм менший за банківську картку. Він також підтримує настінне кріплення і може бути розміщений у будь-якому місці.
Підключи і працюй, зручне підключення до мережі
Кожен порт підтримує функцію автоматичного перемикання MDI/MDIX. Підключіть мережевий кабель для доступу до Інтернету, без зайвих налаштувань, просто і зручно.
Широке застосування
Він сумісний з такими мережевими пристроями, як камери спостереження, комп'ютери, принтери, "розумні" телевізори та "розумні" ігрові приставки, щоб краще відповідати мережевим вимогам підприємств і домашніх умов.
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний |
| Кількість портів | 5 |
| Вимоги PoE | без PoE |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Кількість LAN портів | 5x10/100/1000TX |
| Країна виробник | Китай |
| Jumbo-фрейм | 15000 байт |
| Блок живлення | зовнішній |
| Буфер пакетів | 1 Мб |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x, IEEE 802.3 |
| Висота | 22 мм |
| Глибина | 52 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Комутаційна здатність | 10 Гбіт/с |
| Корпус | Пластиковий |
| Порти | 5 x 10/100/1000 Мбіт/с |
| Робоча температура | від 0˚ до 45˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 2000 адрес |
| Споживана потужність (максимальна) | 1.7 Вт |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 7.44 Mpps |
| Ширина | 82 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
566 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00