Укр
Рус





Код товару: AR_3006206
для телевізора, Тип - похилий, кількість ступенів свободи - 1, мінімальна підтримувана діагональ - 32", максимальна підтримувана діагональ - 55", VESA - 75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 200, 200 x 400, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 100 x 200, 300 x 400, Максимальне навантаження - 45 кг, Нахил - +5°~-15°, відстань до стіни - 27 мм, з бульбашковим рівнем, чорний
| Призначення | для телевізора |
| Тип | похилий |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Підтримувана діагональ | 42.5", 43", 45", 46", 47", 47.6", 48", 48.4", 49", 50", 51", 52", 54.6", 55", 53", 54", 44", 38", 32", 38.5", 34", 35", 37", 39", 39.5", 40", 40.5", 42" |
| VESA | 300 x 400, 100 x 100, 75 x 75, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 200, 200 x 400, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 100 x 200 |
| Максимальне навантаження | 45 кг |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Відстань до стіни | 27 мм |
| Колір | чорний |
| Кут нахилу | +5°~-15° |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 32" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 55" |
| Матеріал | cталь |
| Особливості | з бульбашковим рівнем |
| Гарантія | 10 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
548 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00