Укр
Рус









Кронштейн підходить для плазмових, LCD, LED телевізорів і моніторів з діагоналлю 13-28 дюйма і вагою до 15 кг. VESA: від 75× 75 мм до 100 × 100 мм
Що потрібно знати, щоб правильно підібрати кронштейн до телевізора?
Всю цю інформацію ви легко знайдете в характеристиках вашого телевізора, на упаковці або в інструкції.
Переваги кронштейна WMB-3012T:
Легкий монтаж в 3 етапи:
• Прикріпити задню пластину до стіни
• Прикріпити кронштейн до телевізора
• Закріпити телевізор на стіні
Увага! Кріплення з комплекту підходять до 99% телевізорів, але можуть бути винятки, в цьому випадку вам потрібно докупити гвинти самостійно. Уважно читайте інструкції.
Комплектація: Кронштейн, інструкція, гарантійний лист, дюбель 10х50 (3 шт.), Гвинт 6х60 (3 шт.), Шайба М8 (3 шт.), Заглушка пластикова (3 шт.), Гвинт 4х12 (4 шт), гвинт 6х12 ( 4шт), ключ шестигранний (1шт.).
| Призначення | для монітора, для телевізора |
| Тип | поворотно-похилий |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Підтримувана діагональ | 19", 20", 20.7", 21", 21.5", 21.6", 22", 23", 23.6", 23.8", 24", 25", 26", 27", 28", 15", 15.4", 15.6", 16", 17", 18.5" |
| VESA | 100 x 100, 75 x 75 |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Країна виробник | Україна |
| Відстань до стіни | 65 мм |
| Вага | 0.5кг |
| Колір | чорний |
| Комплектація | кронштейн у складеному вигляді, інструкція, гарантійний талон, дюбель 10х50 (3 шт.), гвинт 6х60 (3 шт.), шайба М8 (3 шт.), заглушка пластикова (3 шт.), гвинт 4х12 (4 шт.), гвинт 6х12 (4 шт.), ключ шестигранний (1 шт.) |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 13" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 28" |
| Гарантія | 25 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
400 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00