Укр
Рус











Код товару: AR_3006211
Кронштейн SectoR-TV4T є універсальним кріпленням для телевізорів з діагоналлю екрану від 32" до 55". Він має стандарт кріплення VESA, який підтримує розміри кріплення 100x100 мм до 400x400 мм.
Він сумісний з кріпленнями VESA - 100x100 мм, 100x150 мм, 100x200 мм, 150x100 мм, 150x150 мм, 200x100 мм, 200x200 мм, 200x400 мм, 300x200 мм, 300x300 мм, 350x350 мм, 400x200 мм, 400x300 мм, 400x400 мм..
Кронштейн має один ступінь свободи, який дозволяє нахилити телевізор на кут від 12 до -12 градусів.
Максимальне навантаження на кронштейн - 40 кг. Мінімальний відстань від стіни до телевізора - 55 мм.
Кронштейн SectoR-TV4T є ідеальним вибором для тих, хто шукає просте і надійне кріплення для свого телевізора.
| Призначення | для телевізора |
| Тип | похилий |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Підтримувана діагональ | 42.5", 43", 45", 46", 47", 47.6", 48", 48.4", 49", 50", 51", 52", 54.6", 55", 53", 54", 44", 38", 33", 36", 41", 32", 38.5", 34", 35", 37", 39", 39.5", 40", 40.5", 42" |
| VESA | 400 x 400, 100 x 200, 100 x 150, 150 x 150, 350 x 350, 100 x 100, 150 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 200, 200 x 400, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300 |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Країна виробник | Україна |
| Відстань до стіни | 55 мм |
| Колір | чорний |
| Кут нахилу | ±12° |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 32" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 55" |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
405 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00