Укр
Рус






Код товару: AR_3005729
120-мм вентилятор із 6-піновим конектором і стильним світлодіодним підсвічуванням Omni RGB. Оздоблення "під карбон" приємне на дотик і надає столу футуристичного вигляду. Доступ до 16,8 млн кольорів здійснюється із сумісних системних плат з адресованим RGB підсвічуванням, включно з ASUS Aura Sync, MSI Mystic Light Sync і Gigabyte RGB Fusion. Для роботи підсвічування потрібна материнська плата або хаб (H66F/H106C) з підтримкою ARGB. Він оснащений 6-контактним перехідним кабелем для під'єднання вентилятора до сумісних системних плат з адресованим RGB підсвічуванням.
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Тип підшипника | гідравлічний |
| Максимальна швидкість обертання | 1000RPM |
| Тип роз'єму підключення | 6-pin |
| Підсвітка | різнокольорова |
| Рівень шуму | 17.5 дБ |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 42.1 CFM |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 60000 г |
| Споживана потужність | 7.32 Вт |
| Споживаний струм | 0.61 A |
| Тиск | 1.68 мм H2O |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
397 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00