Укр
Рус


Код товару: AR_3005784
Вентилятор GELID Silent 8 PWM Black розроблено для просунутих користувачів, котрий забезпечує додатковий потік повітря завдяки використанню широтно-імпульсної модуляції (ШІМ) для автоматичного регулювання швидкості обертання вентилятора залежно від навантаження на центральний процесор. Вентилятор може працювати на низьких обертах і, таким чином, працювати безшумно. Інтелектуальна мікросхема була інтегрована в друковану плату вентилятора, щоб використовувати програмне забезпечення BIOS вашої материнської плати. Ця технологія є ефективнішою та зручнішою, ніж використання зовнішнього контролера вентилятора для регулювання напруги.
Кожна крильчатка вентилятора була індивідуально збалансована за допомогою новітніх технологій, щоб гарантувати стабільну, безперебійну роботу. Кріплення вентиляторів для підвищення рівня безшумності виготовлені з високоякісної, термостійкої, довговічної гуми, що запобігає поширенню вібрацій від двигуна вентилятора на корпус вашого ПК.
Як працює (ШІМ) ?
Широтно-імпульсна модуляція (ШІМ) забезпечує цифровий сигнал. Використання цифрового (ШІМ) сигналу має ряд переваг порівняно з аналоговим контролером:
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Тип підшипника | гідродинамічний підшипник |
| Максимальна швидкість обертання | 2000RPM |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Підсвітка | немає |
| Рівень шуму | 21.5 дБ |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 68 г |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 27 CFM |
| Розмір | 80 х 80 х 25 мм |
| Споживаний струм | 0.18 А |
| Тиск | 1.65 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
377 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00