Укр
Рус







Код товару: AR_3005669
Як неважко здогадатися із назви, під брендом ID-COOLING виробляються системи охолодження. Вона створює найрізноманітніші рішення - від простих повітряних кулерів для центральних процесорів недорогих офісних систем до складних систем рідинного охолодження, що охоче купуються геймерами та комп'ютерними ентузіастами. ID-COOLING
також є сертифікованим постачальником для провідних компаній, що займаються виробництвом різноманітної обчислювальної техніки. Бренд створили китайська компанія Shenzhen Wan Jing Hua Technology co., Ltd. Деякий час вона займалася OEM-складанням системи охолодження, потім вирішено було спробувати налагодити випуск продукції під власною торговою маркою. Найперші напрацювання ID-COOLING
були представлені відносно нещодавно – 2003 року. Це були процесорні кулери, які зуміли швидко привернути увагу користувачів завдяки високій ефективності при привабливій вартості. За роки існування компанія представила чимало цікавих рішень, їй належить створення деяких унікальних розробок. З недавніх пір компанія почала займатися також виробництвом різноманітних освітлювальних систем.
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Тип підшипника | гідродинамічний підшипник |
| Максимальна швидкість обертання | 2000RPM |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Підсвітка | немає |
| Рівень шуму | 29.7 дБ |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 170 г |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 500RPM |
| Повітряний потік | 78.25 CFM |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Споживана потужність | 3 Вт |
| Споживаний струм | 0.2 А |
| Тиск | 2.68 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
377 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00