Укр
Рус












Код товару: AR_3005555
Даний кулер має універсальну систему кріплень для установки на такі сокети компанії Intel як 1150/1151/1155/1156.
Діаметр вентилятора становить 92 мм і має швидкість обертання 2500 оборотів в хвилину що створює достатній повітряний потік для охолодження процесорів зі слабким і середнім ступенем тепловиділення.
| Сокет | 1155, 1150, 1156, 1151 |
| Для процесорів | INTEL |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Діаметр вентиляторів | 92 мм |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертів | 2500 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Рівень шуму | 20 dB |
| Розмір (загальний) | 92 х 92 х 88 мм |
| Розміри вентиляторів | 92 x 92 x 25 мм |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 30000 год |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
297 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00