Укр
Рус






Код товару: AR_3004414
Килимок для миші з натуральним корковим покриттям. Текстура забезпечує комфортне використання та плавне ковзання миші. Протиковзка гумова основа гарантує надійну фіксацію на будь-якій поверхні. Товщина 2 мм робить килимок одночасно легким і зручним. Ідеальне рішення для тих, хто цінує природність і функціональність у деталях.
| Розмір (ширина) | великий (400-500 мм) |
| Товщина | 2 мм |
| Матеріал | пробковий шпон |
| Колір | коричневий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатково | натуральне коркове покриття, корок стійкий до пошкоджень та довговічний |
| Розміри | 450 х 400 x 2 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
289 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00