Укр
Рус

Код товару: AR_3004389
Опис
Килимок 350*440 мм, тканинний "RAZER RAKOON" - важливий додаток для успішної ігрової сесії та робочих процесів! Цей килимок має відмінне зчеплення зі столом та ковзання для максимально точних дій.
особливості:
• стильний принт
• неслизька основа, гарне зчеплення зі столом
• бічна прошивка
Характеристики:
• розмір килимка – 350*440 мм
• товщина – 2 мм
• матеріал верху – тканина
• основа - спінена гума
• підходить для всіх мишок
| Розмір (ширина) | великий (400-500 мм) |
| Товщина | 2 мм |
| Матеріал | тканина |
| Колір | чорний, зелений |
| Країна виробник | Китай |
| Додатково | нековзна основа, легко очищається і не потребує складного догляду |
| Розміри | 440 х 350 мм |
| Гарантія | 1 місяць |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
269 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00