Укр
Рус

Код товару: AR_3014109
Офісний ламінатор.
Легкий і компактний. Простий і зручний в експлуатації.
Рекомендації: для організацій з невеликим обсягом робіт.
Максимальна ширина ламінування - 230 мм.
Індикатор готовності, розігрів 2-4 хвилини.
Працює з різною товщиною плівки від 75 мк до 100 мк.
Можливість ламінування фотографій.
| Тип | конвертний |
| Призначення | для офісу |
| Формат | A4 |
| Метод нагрівання | гарячі вали |
| Ламінування фотографій | так |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.9 кг |
| Максимальна товщина ламінування | 0.5 мм |
| Максимальна ширина ламінування | 230 мм |
| Реверс | немає |
| Розміри | 330 х 100 х 58 мм |
| Система подачі листків | 2 вали |
| Товщина плівки | до 100 мкм |
| Час готовності | 2~4 хв |
| Швидкість ламінування | 500 мм/хв |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 241 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00