Укр
Рус

Код товару: AR_3014114
Тип - конвертний, Призначення - для дому, для офісу, Формат - A4, Потужність - 100 Вт, максимальна ширина ламінування - 230 мм, швидкість ламінування - 500 мм/хв, 360 х 102 х 66 мм
| Тип | конвертний |
| Призначення | для дому, для офісу |
| Формат | A4 |
| Потужність | 100 Вт |
| Ламінування фотографій | так |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.8 кг |
| Максимальна ширина ламінування | 230 мм |
| Реверс | ручний |
| Розміри | 360 х 102 х 66 мм |
| Система подачі листків | 2 вали |
| Товщина плівки | 75~125 мкм |
| Час готовності | 4 хв |
| Швидкість ламінування | 500 мм/хв |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 192 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00