Укр
Рус

Код товару: AR_3017173
Переваги продукту
Області застосування
| Тип лампи | світлодіодні (LED) |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність | 6.5 Вт |
| Світловий потік | 806 Лм |
| Колірна температура | 2700 К |
| Напруга | 220-240 В |
| Форм-фактор | груша |
| Особливості | енергоефективність 80% (A +) |
| Висота | 78 мм |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Акумулятор | відсутній |
| Діаметр | 45 мм |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 60 Вт |
| Колір колби | прозорий |
| Кут розсіювання | 320 ° |
| Термін служби | 15 000 годин |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
228 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00