Укр
Рус

Код товару: AR_3017178
Спеціальна високо потужна лампа TITANUM A80 20W E27 6500К служить для заміни звичайного освітлення у різних складських приміщеннях та виробничих комплексів, зовнішнього освітлення. Це відмінна економія ваших грошей на покупку ламп і довгий термін експлуатації без додаткових витрат. Виріб оснащений легким та міцним корпусом з алюмінієвого сплаву.
Лампа не перегрівається і здатна виробляти рівне яскраве світло без мерехтіння протягом тривалого часу. Колірна температура – 6500К (денне світло). Кут розсіювання світла – 220°, що дозволяє якісно висвітлити приміщення. Лампа має світловіддачу – 90Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку лампи VIDEX становить 1800Лм. Світильник обладнаний світлодіодами, які дають направлене світло, що є гарною альтернативою лампам розжарювання великої потужності.
Дозволяє економити до 80% енергії, має тривалий термін експлуатації та високу стійкість до навантажень під час включення та вимкнення (50 000). Ресурс роботи – 20 000 годин. Не містить шкідливих речовин.
| Тип лампи | світлодіодні (LED) |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність | 20 Вт |
| Світловий потік | 1800 Лм |
| Колірна температура | 6500 К |
| Напруга | 170-265 В |
| Форм-фактор | груша |
| Особливості | енергоефективність 80% (A +) |
| Висота | 145 мм |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Акумулятор | відсутній |
| Діаметр | 80 мм |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 120 Вт |
| Колір колби | матовий |
| Кут розсіювання | 220 ° |
| Термін служби | 20 000 годин |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
244 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00