Укр
Рус

Код товару: AR_3017200
Лампочка Videx підлогова RGB 10W (VL-TF20-RGB)
Лампа з особливим дифузором, що може випромінювати світ у різних кольорах або білому відтінку, прекрасно підходить для створення додаткового освітлення та прикраси у вашому приміщенні, будь то спальня, кухня, вітальня або дитяча кімната. Цей світильник особливо зручний для малих приміщень, оскільки він економить простір і робить його більш просторим.
Головні особливості:
| Тип лампи | світлодіодні (LED) |
| Потужність | 10 Вт |
| Світловий потік | 250 Лм |
| Напруга | 220-240 В |
| Форм-фактор | лінійний |
| Особливості | змінна яскравість, пульт дк |
| Висота | 1515 мм, 151 см |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Акумулятор | відсутній |
| Діаметр | 128 мм |
| Джерело світла | світлодіодна (LED) панель |
| Кількість ламп | 1 |
| Керування | дистанційний пульт |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Колір колби | матовий |
| Колір основи/корпусу | білий |
| Колір плафона | білий |
| Колірна температура | 2200 - 6500 К, 3500 - 5000 К |
| Кут розсіювання | 360° |
| Лампа в комплекті | є |
| Максимальна потужність лампи | 10 Вт |
| Матеріал основи/корпусу | пластик |
| Матеріал плафона | пластик |
| Призначення | для спальні, для дитячої |
| Стиль | модерн |
| Термін служби | 30 000 годин |
| Ширина | 12.8 см |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 063 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00