Укр
Рус

Код товару: AR_3017169
LED лампа VIDEX ST25e 3W E14 4100K призначена для холодильників із температурним режимом роботи -25°С+50°С. Важливо те, що лампи VIDEX дають якісне рівне світло без пульсацій і забезпечують хорошу передачу кольору, а термін служби лампи дозволить надовго забути про її заміну.
Особливості
| Тип лампи | світлодіодні (LED) |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність | 3 Вт |
| Світловий потік | 300 Лм |
| Колірна температура | 4100 К |
| Напруга | 220-240 В |
| Форм-фактор | капсула |
| Особливості | енергоефективність 90% (A +) |
| Висота | 52 мм |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Акумулятор | відсутній |
| Діаметр | 18 мм |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 30 Вт |
| Колір колби | прозорий |
| Кут розсіювання | 270 ° |
| Термін служби | 20 000 годин |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
222 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00