LED світильник Videx функціональний квадратний 72W 2800-6000K (VL-CLSS-72) - фото 1
LED світильник Videx функціональний квадратний 72W 2800-6000K (VL-CLSS-72) - фото 2
LED світильник Videx функціональний квадратний 72W 2800-6000K (VL-CLSS-72) - фото 3
LED світильник Videx функціональний квадратний 72W 2800-6000K (VL-CLSS-72) - фото 4
LED світильник Videx функціональний квадратний 72W 2800-6000K (VL-CLSS-72)
Код товару: MD_643472
Про товар
При підключенні до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Є клемна колодка.
Площа освітлення: до 36 м2 (на висоті до 3 м).
Колірна температура світла: від 2800 до 6200К.
Якість світла: Ra> 80.
Напруга: AC 185-250 V.
Енергоефективність: 90 Lm/W.
Клас енергоспоживання: А.
Максимальна потужність струму: 550mA.
Кут розсіювання: 180°.
Коефіцієнт потужності: 0.6.
Розміри: 530х530х65 мм.
Клас захисту, IP: 44.
Характеристики
Бренд
Videx
Країна-виробник
Китай
Монтаж
Накладні
Потужність лампи
72 Вт