Укр
Рус

Код товару: AR_3024413
Fenix HM60R 2.0 — оновлений налобний ліхтар зі збільшеною яскравістю світла до 1600 люменів та дальністю променя до 170 м.
У моделі є 3 типи випромінювачів:
Одна з ключових відмінностей версії 2.0 — новий верхній повзунковий перемикач, який дозволяє миттєво перемикатися між різними світлодіодами, а також блокувати пристрій.
HM60R 2.0 пропонує 10 режимів, розділених на 3 групи за типом освітлення.
Зверніть увагу! Захист від перегрівання автоматично знижує яскравість світла у режимі Турбо, якщо температура внутрішньої електроніки підвищується до 55°C.
Верхній перемикач відповідає за вибір групи, а бічна кнопка циклічно перемикає яскравість усередині обраного набору режимів.
У ліхтарі є запам'ятовування останнього режиму у кожній білій групі, щоб при наступному ввімкненні швидко повернутися до потрібної яскравості.
Для живлення достатньо одного Li-ion акумулятора 18650. У комплекті є фірмовий елемент ARB-L18-4000 на 4000 мАгод. Як резервний варіант допускається використання двох батарей CR123A.
Заряджання здійснюється через прихований порт USB-C із внутрішнім вологозахистом. Індикатор заряду дозволяє відстежувати статус акумулятора.
Розміри корпусу становлять 88 х 45.7 х 45 мм при вазі 173 г разом із акумулятором та налобним кріпленням. Резинка перфорована для покращення вентиляції та доповнена світловідбивними елементами.
Ударостійкість конструкції сягає 2 м, а клас герметичності IP68 допускає експлуатацію у складних погодних умовах. Алюміній A6061-T6 з анодованим покриттям HAIII підвищує зносостійкість та несприйнятливий до корозії.
Ліхтар Fenix HM60R 2.0, Li-ion акумулятор ARB-L18-4000 (18650), кабель USB Type-C, запасне ущільнювальне кільце, інструкція користувача, гарантійний талон.
Характеристики:
| Тип | налобний |
| Джерело світла | Luminus SST40-GEN2, OSRAM 2835 |
| Джерело енергії | акумулятор |
| Дальність світлового потоку | 170 м |
| Яскравість | 1600 люмен |
| Захист | вологонепроникний, ударостійкий |
| Спосіб заряджання | USB Type-C |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Безперервна робота | 74 г |
| Вага | 173 г |
| Витримує падіння з висоти до | 2 м |
| Довжина | 88 мм |
| Елементи живлення | CR123A, 18650, Li-Ion |
| Кількість встановлюваних елементів живлення | 1 |
| Кількість режимів яскравості | 10 |
| Клас захисту | IP69 |
| Матеріал корпуса | алюміній |
| Особливості | захист від перегрівання при високій потужності, індикатор низького заряду, функція пам'яті: при повторному увімкненні ліхтар автоматично вмикається в останньому вибраному режимі |
| Режими | максимальний, середній, стробоскоп, мінімальний, прожектор, турбо |
| Ширина | 45 мм |
| Гарантія | 5 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 497 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00