Укр
Рус

Код товару: AR_3024485
Функціональна лампа для майстерні потужністю 5 Вт з ліхтариком потужністю 3 Вт, розташованим зверху. Світловий потік 600 люмен і 3 режими освітлення гарантують ефективну та комфортну роботу. Магніт знизу дозволяє прикріпіть лампу до металевих елементів. Довга, тонка і регульована верхня частина лампи допоможе висвітлити важкодоступні місця.
| Тип | інспекційний |
| Джерело світла | LED |
| Джерело енергії | акумулятор |
| Яскравість | 600 люмен |
| Захист | вологонепроникний, ударостійкий |
| Спосіб заряджання | мережа, micro USB |
| Оснащення | магніт |
| Колір | червоний |
| Країна виробник | Польща |
| Безперервна робота | 5.5 год (в мінімальному режимі) |
| Відбивач | гладкий |
| Вага | 800 г |
| Довжина | 285 мм |
| Елементи живлення | вбудований акумулятор, 220 В змінного струму |
| Живлення сінк | освітлення акб |
| Кількість режимів яскравості | 3 |
| Матеріал корпуса | пластик, гума, алюміній |
| Режими | економ, максимальний, торцевий |
| Ширина | 47 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 285 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00