Укр
Рус

Код товару: AR_3014927
Гра на вищих швидкостях
Маршрутизатори серії Rapture продовжують розширювати межі можливого для ігор і роботи. ROG Rapture GT-BE98 – це чотиридіапазонний ігровий маршрутизатор стандарту Wi-Fi 7, створений для комп’ютерів нового покоління, зі швидкістю передачі даних до 25 Гбіт/с і двома портами з пропускною спроможністю 10 Гбіт/с.
Потужність нового покоління
ROG Rapture GT-BE98 оснащений потужним 4-ядерним процесором із тактовою частотою 2.6 ГГц і чипсетом Wi-Fi, що забезпечує йому продуктивність, достатню для роботи навіть у найвимогливіших сценаріях, як-от підключення до мережі Wi-Fi зі швидкістю 10 Гбіт/с, хмарні обчислення нового покоління, хмарні ігри та ШІ у хмарі.
Без «мертвих зон»
Маршрутизатор ROG Rapture GT-BE98 оснащено вісьмома міцними зовнішніми антенами та шістнадцятьма потужними внутрішніми дипольними антенними елементами, при цьому кожен радіочастотний контур має окремий потужний підсилювач. Чотири антени мають подвійну конструкцію з мідними трубками, які забезпечують високу ефективність і значно підвищують рівень сигналу. Ця оптимізована антенна решітка забезпечує краще виділення сигналу для одночасної передачі та прийому даних на різних частотах у сусідніх діапазонах.
Покращене охолодження
Тепло, що генерується компонентами, впливає на продуктивність. Тож ROG Rapture GT-BE98 отримав на 30% товщу алюмінієву пластину у верхній частині пристрою, нанесений абразивним методом нановуглецевий шар і двосантиметрову підставку. Окрім цього, вентиляційні отвори спеціальної форми та теплорозподільник покращують повітряний потік і на 18% підвищують ефективність розсіювання тепла.
Трирівневе прискорення
GT-BE98 пришвидшує ігровий трафік на кожному кроці на шляху від ПК до ігрового сервера.
Режим мобільних ігор
Достатньо одного дотику до екрана в мобільному застосунку ASUS Router, щоб надати найвищий пріоритет мобільним іграм.
Перенаправлення портів для ігрових консолей
Налаштувати OpenNAT у маршрутизаторі GT-BE98 надзвичайно легко. Насолоджуйтеся швидшим з’єднанням, меншим часом очікування в лобі та плавним ігровим процесом як зі старими ігровими консолями, так і з популярними ігровими портативними пристроями.
| Режими роботи | точка доступу, Wi-Fi маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n, ac, a, g, b, ax, be |
| Швидкість Wi-Fi | 11529 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4/5/6 ГГц |
| Тип антени | незнімні |
| Вхідний інтерфейс | USB 3G/4G, 10/100/1000/10 000 BASE-T Ethernet, 10/100/1000/2500 BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 6 |
| Додаткові порти | USB 2.0, USB 3.2 |
| Підтримка VPN | так |
| Підтримка MESH | так |
| Країна виробник | Китай |
| Віддалене управління | ASUSWRT |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax |
| Вага | 2000 г |
| Висота | 220.6 мм |
| Глибина | 350.4 мм |
| Захист інформації | WPS, WPA/WPA2/WPA3 Personal, WPA/WPA2/WPA3 Enterprise |
| Кількість антен | 8 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Оперативна пам'ять | 2 гб |
| Особливості | Samba-сервер, Game Boost / Acceleration, WTFast, 4096-QAM high data rate, OpenNAT (Game Profile), Gaming Port, 20/40/80/160/320 MHz bandwidth, firewall, настройка гостьового доступу, З підтримкою технології AiMesh, Батьківський контроль, Adaptive QoS, AiProtection Pro, AiDisk, Кнопки: WPS, RESET, POWER, OFDMA, FTP-сервер |
| Підтримка транспортних протоколів | PPPoE, PPTP, L2TP, IPv4, IPv6, IPSec, RTSP, RADIUS, SIP |
| Процесор | 2.6GHz quad-core processor |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація MAC-адрес, демілітаризована зона (DMZ), DDNS |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с, 10 Гбіт/с, 2.5 Гбіт/с |
| Ширина | 350.4 мм |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
36 469 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00